2019 Plienka Taška Batoh USB Dieťa Nappy Taška Nepremokavé Materskej Cestovné Ošetrovateľskej Taška Starostlivosti o Dieťa Kočík Kabelka Paletu Farieb

• Kategória: Matka & Kids
  • Značky: taftoy plienka taška, dieťa dievča starostlivosť, pozemok plienka taška, aeiou kočík, kočík reburna, knihy starostlivosti o dieťa, sequin starostlivosti o dieťa, tsum plienka taška, jednoduchý kočík, kočík de.

Funkcie zobrazenie:

1. Veľká kapacita

2. Nový dizajn --- zavesiť na kočík baby ( prísť s pár háčik popruhy )

3. s USB a slúchadlá rozhranie. ( taška prichádza s USB drôtu, ak sa poplatok, je potrebné ďalšie power banky, pls poznámka )

4.nepremokavé tkaniny tkaniny, priedušná a odolná

5. Každá oblasť oddelene rozumné, načítať položky v riadne.

6. Mlieko fľaše vrecká s hliníková fólia tepelná izolácia

7. nepremokavé vrecko na mokré oblečenie

8. prívesok

9. bočné vrecká na tkaniva a fľaša s vodou, alebo dáždnik alebo drobnosti

10. bezpečnostné zadné vrecká

veľkosti, ktoré preukazujú :

Poznámka: rozmery sú merané ručne, 1-3 cm chyba je normálne.

Farby ukazuje ( Iný monitor alebo mobilného telefónu možno zobraziť farieb rozdiel.Farba je predmetom skutočný objekt dostali) .

Produkt premietania:

Podrobnosti:

Platby:

Prijať Úschovy a bankový prevod.V prípade akýchkoľvek otázok, pls nájsť odpoveď v centre pomoci tým, nasledujúce prepojenie:

Zásielky:

Všetky objednané položky, bude odoslaná na dodaciu adresu (prosím overte svoju adresu pred potvrdením objednávky) do 3 dní po obdržaní platby.Našich prepravných partnerov patrí Čína Príspevok Air Mail, EMS, UPS, DHL, Fedex, TNT, atď.Prosím, vyberte si jednu z prepravných služieb, ktoré chcete.

Záruka:

Sme radi, že môžeme nahradiť chybný tovar.

Vrátenie Peňazí:

ak žiadne položky nájdené byť chybný, ste viac než vítaní, kontaktujte nás na vrátenie peňazí do 7 dní od nákladu dodávky.Keďže hodnota oblečenie zvyčajne nie je dosť vysoké v porovnaní s prepravné náklady, ocenili by sme, keby ste mohli odfotiť, chybné položky a môžeme priamo kompenzovať isté položky na vašej ďalšej objednávke.

Spätná väzba:

som .Spoliehame na naše Sos povesť a spokojnosť zákazníka uspieť.Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité, prosím, zanechajte nám dobrú spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi oblečenie a zákaznícky servis.

ii .Staráme sa o našich vážených zákazníkov , v prípade akýchkoľvek neuspokojivé, prosím, láskavo kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne pripomienky a dávajú nám možnosť vyriešiť problémy.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

Farby čierna sivá, sivá modrá, oranžová, sivá, Červená Sivá, Čistá farba, Mozaika
Vzor Typ Mozaika
Položka Druh Plienkové