2 Ks Detské Letné Tlač Šortky hlavový most Nastaviť Krátke Nohavice Nohavíc Viazané Čela Vlasy Kapely Držiak pre Novonarodené Deti

OOTDTY

úplne nové a vysokej kvality

Funkcie:

Vyrobené z mäkkej a tvárny pletené mlieko hodvábneho materiálu, ktoré sú veľmi pohodlné a príjemné nosenie žiadne dieťa veľmi dobre sa pri sedení, státí, chôdzi a plazenie, mäkké, priedušné,jemné a pohodlné na detskej pokožky

Špeciálne navrhnuté tak, voľné nohavice a čelenky set sú skvelé pre bábätká a batoľatá!

Ideálny pre každodenné nosenie, sviatky, narodeniny, Bežné, strany, Detská Fotografia, Jedinečné a Atraktívne.

Ideálny Darček pre Narodeninovej oslavy, Krstiny, ect.

Detská Čelenka a Detské Šortky Nastaviť len,ostatné príslušenstvo demo na obrázku nie je súčasťou dodávky!

Špecifikácia:

Materiál: Mliečne Hodváb

Čelenka Veľkosť: app.32x6cm/12.60x2.36in

Šortky, Veľkosť: app.38-50 cm/14.96-19.69 v(Detail veľkosť pozri obrázky)

Farba: Ako na obrázky zobrazené

Voliteľné Štýl: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Množstvo: 1 Sada

Poznámka:

Č maloobchodnom balení.

Prosím, dovoľte 0-1 cm chyba kvôli ručné meranie.pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku.

V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.Ďakujeme!

Obsah Balenia:

1 x Dieťa hlavový most