Ovocie Sladké Kaki Roztomilé Dieťa Tlačené Grafický T-shirts Chlapci Dievčatá Krátke Rukávy Tees Dieťa Topy 0-24 Mesiacov Deti Oblečenie

【Značky] vyzýva iDzn

【Hmotnosť] vyzýva 60 g-100 g

【Color] Vyzýva Šedá/Čierna/Ružová.(Farbu bude trochu iná, pretože fotografovanie, svetlo alebo monitoru počítača, nastavenia, vezmite prosím na vedomie, že farby budú predmetom záverečnej ten dostanete).

【Najlepší darček Pre Bábätko] vyzýva vzor je digitálne tlačený na T-shirt,to je najlepší darček pre dieťa.unisex detské krátke sleeve T-shirt je univerzálny výber.

【Pohodlné a Špeciálnymi Dizajn] vyzýva tag je na vonkajšej strane T-shirt, tak to nemá dráždiť vaše dieťa, nebojte sa o žiadne nepohodlie.Len naše onesies dizajn ako je to v trhu, len chcem ponúknuť najlepšie T-shirt dieťa.

【Pohodlné na Nosenie] vyzýva Tejto pohodlné, trendy a módne oblečenie je ideálne tričko pre vaše dieťa nosiť na jej špeciálne deň alebo celý rok!

【100% Bavlna] vyzýva Vyrobený zo 100% Bavlna,super mäkká a pohodlná pre dieťa.

【Package vrátane] vyzýva 1 kus Krátke Rukávy T-shirt modname=snímky a cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=snímky a cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=ckeditor

*Istý tovar, lepšiu cenu. *Kvalifikovaný výrobkov, plne kontrola pred zásielky. *Rýchle zákaznícku podporu po predaji služby. *nie sme len produkt predávajúceho, ale aj služieb. *Prijímame alipay paypal. *Všetky hlavné typy kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

*Tovar vám bude dodávaný do 1 dní po vašej platby.

*Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a tie sú zodpovedné za ciel.

*V prípade, že ste dostali chybné položky,prosím, informujte nás do 3 dní po prijatí položky,takže môžeme nápravu situácie.

*Ak ste obdržali tovar, ktorý je odlišný od popis.Prosím, kontaktujte nás okamžite, takže môžeme nápravu situácie.Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota našej spolupráce.Prosím e-mail nás.

*Zabezpečiť všetky položky sú vo kvality tovaru, budeme testovať všetky výrobky pred balíky, ktoré boli zaslané.

*Návrat položky, MUSIA mať všetky ORIGINÁLNE balenie a príslušenstvo.

*Budeme platiť za poštovné náklady preposielanie položky, zatiaľ čo kupujúci sú zodpovední za poštové náklady spojené s vrátením položiek.

*Návrat poštovné a poistenie poplatok je nevratný pre vrátenie tovaru.

*Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po kúpe; zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.Sme späť náš záväzok s vynikajúce služby, 100% plná peniaze späť a záruka spokojnosti. *Ak nie ste spokojní s našimi produktov a služieb, úprimne dúfam, že si môžete nechať nám pozitívnu spätnú väzbu a 5-star Podrobné Hodnotenia Predajcu, automaticky pošleme pozitívnu spätnú väzbu na vás. *Budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy vo váš prospech.Vaša spokojnosť je veľmi dôležité pre nás a my hodnotu vášho podnikania.Sme veľmi odhad všetkých našich zákazníkov!

*Užite si nakupovanie*

Vzor Kaki
Pohlavie dieťa unisex
Názov Značky iDzn