4pcs/pack Hot Pad Hrniec Držiteľ žiaruvzdorné Dráha Trivet Pre Kuchyňa Umývateľný Rúra na Pečenie 7inch Námestie Varenie Čierna

Funkcie:

TABUĽKA OCHRANA: Používať ako horúce podložky pre horúce jedlá, horúce hrnce a panvice, liatinové hrnce na varenie.Chráni dosky pred poškriabaním, placemat podľa ťažké liatinové nastaviť.

TEPLO RESISTENT: výstavba tieto pot držiaky pre kuchyňa pomáha chrániť vaše ruky a ramená z tepla z piecky.Nepoužívajte hrniec držiteľov v horúcej rúre, alebo cez otvorený plameň.

ODOLNÉ A PEVNÉ UCHYTENIE: flexibilného materiálu umožňuje jednoduché použitie a pevné uchytenie na teplé jedlo alebo hrnca, pridať bezpečnosti proces varenia.Módne, praktické a bezpečné použitie v kuchyni ako potholder alebo trivets.

ŠIROKÝ APLIKÁCIE: hrniec držiteľ je ideálny na horúcu panvicu držiteľ, mikrovlnná drmolit stráže, lyžica zvyšok, jar otvárač, trivet, veľké dráha.

PACKAGE ZAHRNUTÉ: Naše balenie prísť s 4pcs hrniec držiteľ, a každý hrniec držiteľ opatrenia o 18 x 18 cm/ 7.09 x 7.09 palec , výhodné pre vás na použitie

Špecifikácia

Materiál: Polyester

Farba: Čierna

Rozmery(d x Š): Cca 18 x 18 cm/7.09 x 7.09 palec

Package zahrnuté:

4pcs x Hrniec Držiteľ

Poznámka:

Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

Prosím, aby 0.5-2cm rozdiely vzhľadom na ručné meranie.

Materiál Polyester
Názov Značky HOUSEEN